Bezpłatne ogłoszenia lokalne w serwisie informacyjnym Kolumna24
W serwisie informacyjnym Kolumna24 przygotowany został i udostępniony nowy dział do publikacji bezpłatnych ogłoszeń lokalnych, w którym każdy może śledzić nowe oferty z podziałem na kategorie oraz regiony. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych czytelników, których przybywa z dnia na dzień, chcemy dalej rozwijać się w kierunku społecznościowym oddając im możliwość promowania własnych ofert.
Informacje prasowe
2017-08-17, 13:39
Kolumna24: prowadź własnego bloga przed wyborami samorządowymi 2018
Nieuchronnie zbliżają się wybory samorządowe w 2018 roku, w którym my mieszkańcy naszych miast będziemy wybierać własnych przedstawicieli do lokalnych rad i sejmików województwa z pośród setek kandydatów. Bardzo ciekawie zapowiadają się także głosowania na wójtów, burmistrzów oraz prezydentów miast. Ale czy wszyscy z nas znają swoich kandydatów i wiedzą czego dokonali na przestrzeni czterech ostatnich lat? W związku z tym postanowiliśmy uruchomić autorską platformę blogową na Kolumna24, oddając ją w całości dla kandydatów w zbliżających się wyborach samorządowych aby mogli bez skrępowania promować swoją osobę przed potencjalnymi wyborcami.
Informacje prasowe
2017-04-10, 13:56
Relacja Live z Turnieju Piłki Nożnej Trojanka Cup w Bełchatowie na Kolumna24
W związku ze zbliżającym się Turniejem Piłki Nożnej Trojanka Cup w Bełchatowie, którego organizatorem jest ZKS Włókniarz Zelów chcemy poinformować o objęciu patronatem medialnym przez serwis informacyjny Kolumna24 nad tym wydarzeniem sportowym. Do udziału w dwudniowym Turnieju zostały zaproszone drużyny z rocznika 2006/2007 i 2008/2009 reprezentujące region łódzki.
Informacje prasowe
2017-01-24, 23:52
Wdrożenie nowych rozwiązań w ramach serwisu informacyjnego Kolumna24
W ostatnim czasie regionalny serwis informacyjny Kolumna24 przeszedł kolejne zmiany, tym razem związane z wprowadzeniem minimalistycznego designu. Zgodnie z panującym trendem mobile-first również postanowiliśmy usprawnić działanie naszej strony i spowodować jeszcze lepszy i szybszy dostęp do najnowszych treści. W dodatku z naszych stron zniknęły inwazyjne reklamy, które dotychczas utrudniały czytelnikom korzystanie z naszego serwisu i spowalniały jego działanie.
Informacje prasowe
2017-01-12, 14:18
Kolumna24 objęła patronatem medialnym wyścigi Survival Wrak Race Łask
Survival Wrak Race jest regionalną organizacją sportową organizującą wyścigi wraków samochodowych w Łasku. Dobra organizacja i widowiskowość sprawiły, że cieszą się one dużym zainteresowaniem zawodników z całej Polski oraz widzów, którzy licznie odwiedzają wyścigi wraków samochodowych. Od ostatniej lipcowej edycji, serwis informacyjny Kolumna24 objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.
Informacje prasowe
2016-07-22, 10:36
Kolumna24 promuje w Łasku lokalny rynek motoryzacyjny
Jako, że serwis informacyjny Kolumna24 został stworzony w celu informowania mieszkańców Łasku i okolic o najważniejszych wydarzeniach w regionie, staramy się rozwijać również dział ogłoszeń w celu promocji ofert sprzedaży i kupna oraz usług publikowanych przez lokalną społeczność regionu łódzkiego ale nie tylko.
Informacje prasowe
2016-06-03, 13:12
Rewitalizacja Łasku i Kolumny - szczegółowe informacje na Kolumna24
Sprawy społeczne dotyczące mieszkańców Łasku i regionu są priorytetem w przygotowywaniu artykułów informacyjnych w serwisie regionalnym Kolumna24.pl dlatego na naszej stronie internetowej znaleźć można wiadomości poświęcone rewitalizacji Łasku a także wybranych miejsc na terenie całej gminy Łask w województwie łódzkim. Projekt ten jest w ostatnim czasie priorytetem dla lokalnych władz z dużą korzyścią dla mieszkańców Łasku oraz okolicznych miejscowości.
Informacje prasowe
2016-05-31, 17:45
Kolumna24 poszerza ofertę w zakresie polecania usług finansowych
Publikowanie wartościowych informacji oraz narzędzi w ramach serwisu informacyjnego Kolumna24 jest priorytetem w jego funkcjonowaniu. Dzięki możliwością internetu oraz nowym trendom na rynku finansowym w naszym serwisie pojawił się ranking ofert finansowych a w szczególności pożyczek pozabankowych.
Informacje prasowe
2016-05-03, 15:15
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies