Relacja Live z Turnieju Piłki Nożnej Trojanka Cup w Bełchatowie na Kolumna24
W związku ze zbliżającym się Turniejem Piłki Nożnej Trojanka Cup w Bełchatowie, którego organizatorem jest ZKS Włókniarz Zelów chcemy poinformować o objęciu patronatem medialnym przez serwis informacyjny Kolumna24 nad tym wydarzeniem sportowym. Do udziału w dwudniowym Turnieju zostały zaproszone drużyny z rocznika 2006/2007 i 2008/2009 reprezentujące region łódzki.
2017-01-24, 23:52

Relacja na żywo z Turnieju Piłki Nożnej w Bełchatowie


Łącznie w Turnieju Trojanka Cup weźmie udział aż 19 zespołów, które będą rozgrywały swoje mecze w dniach 28-29 stycznia 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 13 w Bełchatowie. Bezpośrednio z całego wydarzenia będzie prowadzona relacja live aby każdy mógł na bieżąco śledzić wyniki i dopingować poszczególnym drużynom. W związku z tym, specjalnie z tej okazji została przygotowana specjalna podstrona w serwisie informacyjnym Kolumna24, na której będą publikowane komentarze, wyniki, zdjęcia oraz informacje o poszczególnych drużynach.

Relacja Live będzie prowadzona na stronie:
http://kolumna24.pl/live/trojanka-cup-belchatow-1.html

Zachęcamy do udostępniania powyższego linku na własnej stronie internetowej czy profilach społecznościowych aby osoby, które nie będą mogły się zjawić w Bełchatowie w dniach 28-29 stycznia mogły śledzić wyniki na żywo. Ponadto został przygotowany specjalny moduł dla Wydawców, którzy chcieliby bezpośrednio udostępnić relację na swojej stronie internetowej. Wystarczy w dowolnym jej miejscu wstawić poniższy kod HTML. Moduł ten został tak zaprojektowany, że bez przeszkód dostosuje się do dowolnego urządzenia i będzie odświeżana automatycznie co 1 minutę.  

Kod HTML:

<object data="http://kolumna24.pl/object/1.html" type="text/html" width="100%" height="600">
Jeśli twoja przeglądarka nie akceptuje polecenia Object, wczytaj <a href="http://kolumna24.pl/live/trojanka-cup-belchatow-1.html">Relacja Live</a>
</object>

Do artykułu został także dołączony plakat promujący Turniej Trojanka Cup w Bełchatowie w dwóch formatach - plik PDF oraz plik graficzny PNG do udostępniania na państwa stronach internetowych oraz profilach społecznościowych.

KONTAKT / AUTOR
Marcin Jankowski
Wydawca
0048 696 426 746
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy