Wdrożenie nowych rozwiązań w ramach serwisu informacyjnego Kolumna24
W ostatnim czasie regionalny serwis informacyjny Kolumna24 przeszedł kolejne zmiany, tym razem związane z wprowadzeniem minimalistycznego designu. Zgodnie z panującym trendem mobile-first również postanowiliśmy usprawnić działanie naszej strony i spowodować jeszcze lepszy i szybszy dostęp do najnowszych treści. W dodatku z naszych stron zniknęły inwazyjne reklamy, które dotychczas utrudniały czytelnikom korzystanie z naszego serwisu i spowalniały jego działanie.
2017-01-12, 14:18

Rozwój serwisów informacyjnych za sprawą posunięć gigantów wyszukiwarkowych, wymusił na wydawcach treści ciągłe dążenie do zminimalizowania objętości serwisów i dostosowania ich do urządzeń przenośnych. Kolumna24 jako regionalny serwis informacyjny przeszedł gruntowne zmiany polagające na zmniejszeniu objętości kodu a przez to na szybsze ładowanie treści w przeglądarce internetowej. Priorytetem było wdrożenie takiej szaty graficznej aby przeglądanie artykułów na urządzeniach przenośnych nie sprawiało problemów.

Ze względu, że celem przewodnim jest rozwój społeczności czytelników w ramach serwisu informacyjnego Kolumna24, kolejnym celem w rozwoju naszej strony internetowej będzie wdrożenie autorskiej platformy blogowej. Dzięki temu użytkownicy będą mogli publikować własne artykuły z ich opiniami na wybrane tematy. Najciekawsze artykuły w opinii naszych czytelników będą promowane na stronie głównej serwisu internetowego.

Na obecnym etapie prac zostały przygotowane pierwsze wersje platformy blogowej, które w najbliższym czasie zostaną udostępnione szerokiej społeczności. Dzięki własnej autorskiej platformie blogowej liczymy na to, że nasz serwis stanie się jeszcze bardziej opiniotwórczy i stanie się wyróżnikiem w gronie regionalnych serwisów informacyjnych.

Kolumna24 to regionalny serwis informacyjny stworzony dla mieszkańców województwa łódzkiego a w szczególności Łodzi i okolic. Ponadto na naszej stronie publikowane są najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata. Naszym celem jest stworzenie autorskiej platformy blogowej, na której czytelnicy będą mogli wyrażać własne opinie w odniesieniu do aktualnych wydarzeń.

KONTAKT / AUTOR
Marcin Jankowski
Wydawca
0048 696 426 746
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy