Kolumna24 uruchamia nowy dział tematyczny poświęcony caravaningowi
Powstanie nowego działu w całości poświęconego caravaningowi podyktowane jest wzrostem segmentu turystyki online a także tym, że caravaning na dobre zadomowił się w Polsce i z roku na rok przybywa osób zainteresowanych zwiedzaniem w takim stylu. Treści publikowane w nowym dziale mają być także uzupełnieniem już istniejącego działu ogłoszeń regionalnych w kategorii Przyczepy kempingowe.
2016-04-28, 21:46

Serwis tematyczny z artykułami na temat caravaningu rozwijany jest jako część lokalnego serwisu informacyjnego pod marką Kolumna24 i przeglądać można go pod adresem Kolumna24.pl/PrzyczepyKempingowe. W dziale będą publikowane przede wszystkim aktualne informacje na temat nowych produktów wprowadzanych na rynek przez producentów czy powiadomienia o ciekawych wydarzeniach skierowanych do posiadaczy przyczep kempingowych oraz kamperów. Nie zabraknie także artykułów poradnikowych ułatwiających podróżowanie po kraju i Europie oraz wybór najlepszych akcesoriów turystycznych oraz kierunków podróży.

"Podróżowanie z przyczepą kempingową czy kamperem to połączenie komfortu i niezależności, dlatego co raz więcej osób wybiera właśnie taki sposób zwiedzania ciekawych miejsc w rodzinnym gronie. Pierwszym miejscem, w którym poszukują oni interesujących ich wiadomości jest internet. Chcemy aby to właśnie nasz serwis informacyjny był najważniejszym źródłem bieżących informacji i w najbliższym czasie planujemy jego dalszy rozwój a także promocję." - powiedział Marcin Jankowski, wydawca serwisu Kolumna24.

Tak jak całość serwisu informacyjnego Kolumna24, dział z artykułami poświęconymi caravaningowi został przygotowany w technice Responsive Web Design, dzięki czemu można go bez przeszkód wyświetlać na dowolnym urządzeniu - PC, laptop, tablet czy smartfon. Ponadto dbając o dostępność serwisu dla użytkowników, podstrony z poszczególnymi artykułami posiadają swoje zoptymalizowane wersje dla urządzeń mobilnych przygotowanych w technologii Accelerated Mobile Pages, która jest wspierana przez największą wyszukiwarkę na świecie Google.

Dużym atutem nowego działu poświęconego w całości caravaningowi jest połączenie go z już funkcjonującym działem ogłoszeń, w którym każdy może dodać ofertę w subkategorii przyczepy kempingowe. Dzięki temu użytkownicy będą mieli jednocześnie dostęp do bieżących wydarzeń i nowości produktowych a także możliwość zapoznania się z dostępnymi ofertami opublikowanymi przez innych użytkowników.

KONTAKT / AUTOR
Marcin Jankowski
Wydawca
0048 696 426 746
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy